Serwis

Serwis prowadzimy i rozwijamy od 1990 roku

Niezależnie od marki i modelu posiadanego urządzenia, nasz zespół serwisowy może zapewnić profesjonalne naprawy kserokopiarek, drukarek i innych urządzeń dla Ciebie i Twojej firmy. Współpracujemy i zapewniamy serwis dla wszystkich głównych marek urządzeń na rynku, w tym: Toshiba, Kyocera, Konica Minolta, Canon, Ricoh i Xerox.
Nasz dział serwisowy specjalizuje się w dużych wolnostojących maszynach A3, urządzeniach kolorowych oraz obsłudze biurowych produktów firm Brother, OKI, Epson czy HP.

nasza firma

ma status autoryzowanego serwisu firm

Dla obu tych marek posiadamy pełny dostęp do zasobów serwisowych producentów i wsparcie dotyczące produktów, serwisu i procedur gwarancyjnych. Dzięki temu w pełni realizujemy naprawy w czasie trwania gwarancji oraz wymiany reklamacyjne części i podzespołów.

MASZ PROBLEM Z URZĄDZENIEM?

ZGŁOŚ DO NAS

Masz problem ze swoim urządzeniem? Porozmawiaj z naszym zespołem serwisowym w firmie. Dostarczamy pewne rozwiązania do naprawy kserokopiarek, drukarek i innych urządzeń na miejscu w błyskawiczny i profesjonalny sposób, zapewniając szybszy powrót do pracy. Jeśli twoje urządzenie jest zablokowane, sygnalizuje zacięcie papieru, jakaś część jest zepsuta, uszkodzona lub po prostu nie działa, zadzwoń do naszego serwisu. Możemy szybko uruchomić i przywrócić do pracy twoją kserokopiarkę lub drukarkę albo inne urządzenie.

serwiskopiarek1

Co i jak robimy

NAPRAWY

Szybkie i skuteczne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

KONSERWACJE

Okresowe czyszczenie w celu utrzymania dobrej kondycji urządzeń

PRZEGLĄDY

Przeglądy wstępne oceniające stan techniczny urządzeń

ZGŁOSZENIA

Proste zgłaszanie usterek i awarii bezpośrednio do działu serwisu

EKSPERTYZY

Szczegółowe ekspertyzy techniczne z cenami usług i wymian elementów

WYMIANY

Zapewnienie stanu części zamiennych niezbędnych do wymian

CO MOGĘ ZROBIĆ KIEDY NAPRAWA MOJEGO URZĄDZENIA BĘDZIE BARDZO KOSZTOWNA?

CHCESZ RZETELNEJ WYCENY?

ZAPYTAJ NAS

A jeśli naprawa mojego urządzenia jest po prostu zbyt kosztowna i nie wiem czy opłacalna?
Nie obawiaj się, nasi technicy nie wykonują automatycznie naprawy i nie zmarnują Twoich pieniędzy. Jeśli Twoje urządzenie potrzebuje po prostu zbyt wielu kosztownych części, damy Ci opcje innych rozwiązań przed przystąpieniem do jakichkolwiek poważnych napraw. Omówimy wspólnie, co jest dla Ciebie najlepsze i przedstawimy różne scenariusze z perspektywy technika.

Potrzebujesz pomocy z urządzeniem?

Gdy urządzenie nie działa prawidłowo lub wyświetla błąd serwisowy i nie pozwala pracować, oznacza to konieczność wizyty serwisanta i wykonania diagnozy usterki. Nasi fachowcy szybko dotrą do Ciebie i ocenią zakres naprawy.

ZGŁOŚ PROBLEM

ZADZWOŃ lub wyślij email

Adres email

serwis@coma.com.pl

Telefon

+48 (32) 608 81 82